• 17% indirim bugüne özel Meyve Suları indirimde.
  • 17% indirim bugüne özel Meyve Suları indirimde.
  • 17% indirim bugüne özel Meyve Suları indirimde.
  • WhatsApp Destek Hattı: + 90 850 840 02 99
Politikalar

Güvenlik

 

uretenn.com, tüm üyelerinin alışveriş deneyimini keyifli olduğu kadar, güvenli bir hale getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır

 

* Sipariş Verdiğiniz Ürünler, Tam ve Kusursuz Bir Şekilde Size Teslim Edilmeden, Satıcıya Ödeme Yapılmaz
 

uretenn.com’un en önemli ilkelerinden birisi 'Koşulsuz Mutlu Müşteriler' yaratmaktır. Müşterilerimiz tarafından, ürün siparişi aşamasında yapılan ödemeler, bağımsız bir ödeme kuruluşu tarafından tahsil edilerek, ödeme kuruluşu nezdindeki havuz hesaba aktarılır. Sipariş edilen ürünlerin, tam ve kusursuz bir şekilde müşterilerimize teslim edildiği, müşterimiz tarafından onaylanmadan, Satıcıya bir ödeme yapılmaz (Müşterilerimizden 72 saat içinde bir bildirim gelmez ise, ürün bedelinin Satıcıya aktarımı sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir)

 

* Kredi Kartı Bilgileriniz uretenn.com’da Tutulmaz

Sipariş oluştururken sisteme girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz, uretenn.com tarafından kaydedilmez. uretenn.com, kredi kartı ödemeleri için, SPK onaylı bir ödeme kuruluşu ile çalışmaktadır. Ödemeleriniz bu kuruluş tarafından tahsil edilir ve sipariş başarılı bir şekilde tamamlanıncaya kadar havuz hesapta bloke edilir. Ancak dilerseniz, kredi kartı bilgilerinizin bu ödeme kuruluşu nezdinde saklanmasını sağlayarak, bir sonraki alışverişinizde kart bilgilerinizi tekrar girmeden, kolayca alışveriş yapabilirsiniz.